appartement van 15 m² met 1 slaapkamer in Etterbeek

Rue des Bataves - Batavierenstraat, 1040 Etterbeek, Belgium

793 € / maand

Huurperiode: onbeperkt
Beschikbaar vanaf: Zo snel mogelijk

Appartement Etterbeek (1040)

Great house located close to Merode, 10' walk from EU institutions, close to the Cinquantenaire Parc, restaurants and public transportation. The house has 6 rooms, 5 bathrooms. Tenants are young EU expat...

Type woning

appartement

Slaapkamers

1

Oppervlakte

15 m²

Prijs

793 €

Huurperiode

Onbeperkt

Beschikbaar vanaf

Zo snel mogelijk

Prijs per m²

53 €

Kaart

De listing bevindt zich op Rue des Bataves - Batavierenstraat, 1040 Etterbeek, Belgium

Kaart laden

Gerelateerd zoekertje in Etterbeek

appartement van 30.0 m² met 1 slaapkamer - Gezellige leefruimte

appartement met 1 slaapkamer van 30 m²

Rue de l'Orient - Morgenlandstraat 79, 1040 Etterbeek, Belgium

650 € / maand

appartement van 120.0 m² met 1 slaapkamer - Gezellige leefruimte

appartement met 1 slaapkamer van 120 m²

Rue de l'Escadron - Eskadronstraat, 1040 Etterbeek, Belgium

650 € / maand

appartement van 65.0 m² met 1 slaapkamer - Gezellige leefruimte

appartement met 1 slaapkamer van 65 m²

Avenue de la Chasse - Jachtlaan 197, 1040 Etterbeek, Belgium

650 € / maand

Woningen te huur in de buurt